Ziyaretçi Sayacı

Gizlilik Politikası

Sarkon.com.tr sitesinde işlem yapmadan önce lütfen bu Gizlilik Politikasını okuyunuz, Gizlilik Politikası'nı kabul etmiyorsanız, lütfen Sarkon.com.tr sitesi üzerinde işlem yapmayınız.

Bu Gizlilik Politikası Sarkon.com.tr için geçerlidir ve Sarkon.com.tr içinde bahsi geçen tüm sayfalar için bağlayıcı niteliği bulunmamaktadır. Bu Gizlilik Politikası ile Sarkon.com.tr nin şartlarını kabul etmiş olmaktasınız.

Kişisel Bilgi
Ürünlerimizi sizlere tanıtmak, yeni ürünlerimiz, hizmetlerimiz ya da promosyonlarımızdan sizleri haberdar etmek, yeni ürün satışı yapmak veya ürün satışı sonrası destek vermek için Sarkon.com.tr sitesinde; isminiz, adresiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız gibi size özel, kişisel bilgilerinizi istememiz gerekebilir. Mevcut bilgileriniz yeterli olmadığı durumda ek bilgiler sizden e-posta, telefon veya faks gibi iletişim araçları ile istenebilir. Tüm bu kapsam içerisinde toplanan bilgi Sarkon.com.tr sitesinde kişisel bilgi olarak nitelendirilmektedir.

Otomatik Olarak Toplanan Kişisel Olmayan Bilgi
Sarkon.com.tr siteyi ziyaretiniz sırasında, İnternet protokol adresiniz, bilgisayarınızın işletim sistemi, tarayıcı tipiniz, trafik biçimleri ya da herhangi ilgili Web sitelerinin adresi gibi belirli teknik bilgiyi toplamamıza imkan veren teknolojileri kullanabilir. Ziyaretçilerimiz hakkında daha detaylı bilgi elde etmek için sitemiz tarafından bilgisayarınıza cookie -çerez- olarak nitelendirilen bilgi dosyaları gönderilebilir. Bu dosyalar tamamen kullandığınız sistem ile ilgili teknik bilgi içeren ve dünyada da yaygın olarak kullanılan dosyalardır.

Bilginin Paylaşımı
Sarkon.com.tr için web sitesini ziyaret edenlerin, kişisel bilgilerini korumak başlıca ilkeleri arasında yer almaktadır. Sarkon.com.tr kişisel bilgi içermeyen datayı (Kullanılan işletim sistemi, ziyaretçilerin cinsiyeti vb.) 3. şahıslar ile bilgi vermek amacıyla paylaşabilir. Yasal olarak tarafımızdan istenmedikçe kişisel olarak nitelendirilen özel bilgiler 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

Güvenlik
Sarkon.com.tr verinin mutlak güvenliği için gerekli teknolojik tedbirleri almaktadır ve güvenlik için sitemizde Alpha SSL sertifikası ile yapacağınız alışverişlerde, hesap bilgilerinin görüntülenmesinde ve değiştirilmesi gibi durumlarda veri girişlerinin olduğu durumlarda bilgilerinizi 256bit SSL teknolojisi ile şifreleyerek sunucuya iletmektedir. Bu da verilerinizin üçüncü şahıslar tarafından ulaşılmasını engellemektedir. Ancak hiçbir teknolojik sistem %100 güvenli değildir. Sarkon.com.tr un hatalı kullanım ya da kişisel bilgilerinize yetkisiz erişim gibi riskleri önlemek ya da minimum seviyeye indirmek için gerekli tedbirleri almaya ve bu yönde bilgilendirici yayın yapmaya çalıştığını bilmenizi isteriz.
Özellikle online işlem sırasında kullanılan kredi kartı bilgilerinin 256 bit şifreleme teknolojisi ile bankaya iletilmektedir. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle kayıt edilmemektedir.

Wildcard SSL Certificates Sol tarafta SSL sertifikasının sağladığı mühüre tıklayarak SSL sertifikasını doğruluğunu kontrol edebilirsiniz. Sayfa tamamen yüklendikten sonra herhangi bir neden dolayı resim görünmezse tarayıcınızın sayfasını yenileyiniz.

Toplanan Verilerin Doğruluğu
Sarkon.com.tr ziyaretçisi tarafından girilmiş olan eksik ya da yanlış bilgiyi, ziyaretçisinden gelecek yeni bilgi veya çapraz sorgulama yöntemi ile elde edeceği doğru bilgi ile değiştirebilir ya da silebilir.

Değişiklikler
Sarkon.com.tr olarak dilediğimiz zaman ve bildirimde bulunmadan bu Gizlilik Politikası'nı, Siteyi ya da bu sayfalara erişimi değiştirebilir ya da kaldırabiliriz.