Ziyaretçi Sayacı

Teslimat Bilgileri

Sarkon.com.tr Türkiye'nin her yerine kargo gönderiyor.

Türkiye sınırları içersinde siparişiniz 3-5 iş günü aralığında adresinize teslim edilecektir. Bu zamanlama hava şartları ve lojistik firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlik gösterilebileceği için Sarkon en geç 7(yedi) gün içerisinde göndermeyi taahhüt etmektedir.

Kampanyalı ürünlerde satın aldığınız ürün, kampanya bitimini takip eden 7 (yedi) İş günü içerisinde kargoya verilir. Kargonuz size ulaştırılamadığı takdirde kargo yetkilisinin bıraktığı siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir notla haberdar ediliyorsunuz. Üç gün içersinde şubeye gidip ürününüzü teslim alamadığınız takdirde paketiniz kargo şirketi tarafından Sarkon'a iade edilecektir.

Siparişin kargo sürecinde size her adımında bilgilendirme e-maili gönderilecektir. Ayrıca kargolamanın yapıldığı an kargo şirketi tarafından sağlanan kargo takip numrasıyla da siparişinizi takip edebileceksiniz.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi teslim aldığınız an kargo yetkilisi yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz. Eğer ürününüz kargoda zarar gördü ise paketi size teslim eden kargo yetkilisine iade edebilrsiniz.