Ziyaretçi Sayacı

Hakkımızda

Sarkon Çevre Ürünleri kuruluşundan bu yana birincil görevi müşteri memnuniyeti üzerine odaklanmış olup sahip olduğu tecrübe ve teknoloji olanaklarını maximum düzeyde kullanarak satışa sunulan ürünlerin ilgililer tarafından doğru tercih edilmesine önemle değinmekte ve ürün kadar kurulacak güven bağının da sürdürülmesi gerektiğine inanmaktadır.

Avantajlı perakende ürün satış hizmetlerinin yanı sıra kurumsal firmalara ve toptancılara da özel çözümler üretmekteyiz. Adet veya toplu alımlarda iki tarafa da ayrı avantajlar sunarak bizlere güvenen tüketicilerimize desteğimiz ve çabamız artarak sürmektedir. Sarkon Çevre Ürünlerinden alırken aynı kalitede daha ucuzu var mı düşüncesinden ilk fırsatta kurtulabileceğiniz ve uygun ödeme seçenekleriyle sıkıntı çekmeden doğru ürüne doğru şekillerde sahip olma imkanı sağlamaktayız.

Sarkon Çevre Ürünleri uluslar arası tüm belediyelerin, resmi kurum ve kuruluşların, fabrika ve atölyelerin, her tipte iş yerlerinin, plazaların, toplu konut ve özel mülklerin, hastane ve polikliniklerin, okul üniversite dershane gibi eğitim kurumlarının, otel ve tatil köyü gibi turizm işletmelerinin ve çöp tasfiye ve temizlik şirketlerinin ihtiyaçları doğrultusunda üretilip ve test edilmiş olup ihtiyaç ve kullanıma % 100 uygunluk gösterir.

Yüksek kalitede üretilmiş ürünlerin doğru alıcı kitlesiyle buluşturmanın yanında sağladığı esnek ve güvenli ödeme yöntemleri ile tüketiciyi rahatlatan aynı zamanda hızlı ve güvenli teslimat ile de yüzde yüz memnuniyet ilkelerini uygulayan Sarkon her geçen gün sektördeki yerini daha da sağlamlaştırmaktadır.

Doğa dostu geri dönüştürülebilir ürünlerin yanında doğal ve modern hayatı estetikle buluşturan Sarkon Çevre Ürünleri çevremize ve ülkemize olan çevre yönetmeliği yükümlülüklerini de yerine getirmektedir. Tecrübenin kalite ile buluştuğu adres olan Sarkon her geçen gün yükselttiği standartlarıyla da değerli rakiplerine örnek teşkil etmektedir.

Yüksek güvenlikli ve karlı alışveriş olanağının yanı sıra satış sonrasında da sağladığı destek ile siz değerli müşterilerimizin tüketici haklarına gerekli saygıyı göstermektedir. Anlaşmalı olduğumuz bankalarla kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Kullandığımız sistemler en yüksek güvenilirlikli olup sizlere bankaların kendi web siteleri üzerinden güvenli transfer yapma imkanı sunmaktayız. Kredi Kartı dışında dilerseniz havale dilerseniz nakit dilerseniz de toplu alımlarda çek ile ödeme yapabilirsiniz.

Satın aldığınız her ürün teslimata kadar özenle hazırlanmakta olup Sarkon olarak İstanbul’da bünyemizde bulunan üç ayrı aktarma depolarımız aracılığı ile sizlere en hızlı teslimatı sunuyoruz.

Samimi ve güler yüzlü yaklaşım ile doğru bilgilendirilme, makul fiyat politikası, güvenli alışveriş, hızlı teslimat ve satış sonrası destek ile güvenin kolayca oluştuğu adres olan Sarkon Çevre Ürünleri ile tanışmanız dileği ile,

SAYGILARIMIZLA