Ziyaretçi Sayacı

Ödeme Şekilleri

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim ?


Sarkon ile yaptığınız alışverişleri güvenle ve hızlı bir şekilde ödeme seçenekleri ile gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Kredi Kartı İle Ödeme ;

Finansbank kredi kartları ile taksitle dilerseniz diğer bankaların kredi kartları ile tek çekim olmak üzere ödemelerinizi 256 bit 3D secure SSL sertifikalı yüksek güvenilirlikli sitemizden yapabilirsiniz. Ödeme sürecinin sonuna kadar gerçekleşen tüm işlemleriniz üçüncü kişilerin erişimine karşı SSL sertifikasıyla ile korunmaktadır. Bilgileriniz banka ile kurumumuz arasında şifrelenip kesinlikle görülmemekte ve www.sarkon.com.tr adresinde kayıt edilmemektedir. Düzenli banka kontrolünde olan web sitemiz doğabilecek her soruna karşı önlemini almış durumdadır.

 

 

Havale / EFT ile Ödeme ;

Dilerseniz ödemelerinizi banka hesap numaralarımızı kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Alışveriş esnasında  Havale / EFT ödeme yöntemini seçerseniz banka bilgilerimiz aynı pencerede görünecek olup aynı zamanda mail olarak sipariş özetinizde de görünecektir.
 

 

Nakit ile Ödeme ;

Toplu alışverişlerinizde dilerseniz İstanbul ofisimizden dilerseniz ürün temsilcilerimizin sizleri ziyaret edebileceği bir adreste ödemenizi yapabilirsiniz.

 

 

 

Ödeme şekli ne olursa olsun satın aldığınız sadece kaliteli bir ürün değil satın aldığınız aynı zamanda size sağladığımız güvendir.