Ziyaretçi Sayacı

Ödeme Şekilleri

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim ?


Sarkon ile yaptığınız alışverişleri güvenle ve hızlı bir şekilde ödeme seçenekleri ile gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Kredi Kartı İle Ödeme ;

Finansbank kredi kartları ile taksitle dilerseniz diğer bankaların kredi kartları ile tek çekim olmak üzere ödemelerinizi 256 bit 3D secure SSL sertifikalı yüksek güvenilirlikli sitemizden yapabilirsiniz. Ödeme sürecinin sonuna kadar gerçekleşen tüm işlemleriniz üçüncü kişilerin erişimine karşı SSL sertifikasıyla ile korunmaktadır. Bilgileriniz banka ile kurumumuz arasında şifrelenip kesinlikle görülmemekte ve www.sarkon.com.tr adresinde kayıt edilmemektedir. Düzenli banka kontrolünde olan web sitemiz doğabilecek her soruna karşı önlemini almış durumdadır.

 

Havale / EFT ile Ödeme ;

Dilerseniz ödemelerinizi aşağıdaki banka hesap numaralarını kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Havale / EFT ödeme yöntemini seçerseniz extra indirim kazanabilirsiniz.
 

 

Finansbank :

Hesap Sahibi: Atilla Sinan Öztoprak Şube Kodu: 01038 Şube: Mimaroba Hesap No: 0034070179

IBAN: TR50 0011 1000 0000 0034 0701 79


 

 

Nakit ile Ödeme ;

Toplu alışverişlerinizde dilerseniz İstanbul ofisimizden dilerseniz ürün temsilcilerimizin sizleri ziyaret edebileceği bir adreste ödemenizi yapabilirsiniz.

 

 

 

Ödeme şekli ne olursa olsun satın aldığınız sadece kaliteli bir ürün değil satın aldığınız aynı zamanda size sağladığımız güvendir.