Ziyaretçi Sayacı

Müşteri Hizmetleri

Sarkon Çevre Ürünleri; çevre ürünleri sektöründe hizmet vermektedir. Gelişen teknolojiyi izleyen yapımız ve yıllardır beraber çalıştığımız bu sektörün devleri sayılabilecek firmalar vizyonumuzu belirlemiştir. Sarkon Çevre Ürünleri; uzman kadrosu, kaliteli hizmet anlayışı, ülkemiz şartlarında ekonomik ihtiyaçları göz önünde bulundurarak sizlerin yanında olmuştur. Küreselleşen dünya sisteminde artık ihtiyaç halini aşıp zaruret halini alan Internet Teknolojileri konusunda geliştirdiğimiz sistem ile sizlere ileri teknoloji ürünleri yanında Hosting (Web alanı), Domain tescili (internet isim tescili) ve web tasarımı konusunda da hizmet vermektedir. Misyonumuz geçmişten aldığımız tecrübemizi geleceğe sizlerin memnuniyeti olarak yansıtmaktır.

Satış ve Pazarlama ; Bu bölümün çalışmaları sadece pazarlama stratejilerinin oluşturulması, satış geliştirme tekniklerinin yaratılması ve satış ile sınırlı değildir. Yeni ürünleri bayi ve son kullanıcılara duyurmak, bu konuda sektöre en yeni teknolojik bilgileri aktarmak, satın alma sürecinde kullanıcıyı bilinçlendirmek, satış sonrası müşteri memnuniyetini arttırıcı hedef ve teknikler geliştirmek bu bölümün diğer çalışmaları arasında sayılabilir. İhtiyaca uygun bilgisayarların ve parçalarının ile çevre birimlerinin seçiminde müşteri ihtiyaçlarını gözeten gerektiğinde danışmanlık eden sizlerin memnuniyeti için çalışan en önemli departmanımızdır.

Teknik Destek Departmanı; Sarkon Çevre Ürünleri, sorumluluğunun “satış” ile bitmediğinin bilincindedir. Teknik destek ekibi ile, sattığı her ürünün ve çözümün arkasındadır. Sarkon Çevre Ürünleri, “satış öncesi teknik destek” kavramını geliştiren ve uygulayan öncü firmalardan olmuştur. Deneyimli kadrosu ile temsilcisi olduğu markalara ve ürünlere yaraşan kalitede, “satış sonrası teknik destek” hizmetini titizlikle sürdürmektedir. Satış sonrası memnuniyeti ve sizlerin bilgisayar teknolojileri ile ilgili her türlü sorununuzda sizlere hizmet veren PC doktorlarından oluşmuş teknik servis departmanımızda özellikle akademik eğitimi olan teori ve pratiği bir potada eritebilen çalışma arkadaşlarımızın varlığı siz bilgisayar kullanıcılarının memnuniyeti içindir.

Finans ve Muhasebe Departmanı; Sarkon Çevre Ürünleri’ın tüm finans ve muhasebe işlemlerini yürüten bu bölüm aynı zamanda mali işlemlerin yürütülmesi, yıllık ve dönemsel bütçe planlaması ve kontrolü çalışmalarını da sürdürmektedir. Faturalama ve tahsilat bölümü, müşterilerin kredi durumlarını, ödeme istatistiklerini, finansal güçlerini takip etmekte, elde ettiği veriler doğrultusunda hangi müşterilere kredi tanınacağını belirlemektedir.

Lojistik Departmanı; Tüm ürünlerin en sağlıklı koşullarda depolanması, satış öncesi kontrolü ve satışa hazırlanması bu departmanın sorumluluğundadır. Satılan ürünlerin bayi ve satış kanallarına ve nihai tüketiciye en kısa sürede ulaştırılması, satıcı ve kullanıcı bilgilerinin veri tabanına aktarılması, satış sonrası RMA ve yedek parça takibi konuları da bu bölümün görevleri arasındadır.

Temel stratejimiz olan “farklılık” ilkesi kapsamında, lojistik alanda da konusunda uzman ve uluslararası kargo şirketleri ile iş ortaklığı yapmaktayız. Depolama ve sevkıyat alanındaki hizmetler zamanın teknolojisine adapte edilmiş olup, bu alandaki hizmetlerde yüksek hizmet garantisi ve müşteri memnuniyeti esası ile çalışılmaktadır. Bayi ve kısmen müşteri ile ilişkilerimizde bire bir pazarlama araçlarından birisi olarak da firmamızca ele alınan lojistik hizmetlerinin etkin kullanımı açısından kargo şirketleri ile mükemmeliyetçi hizmet kapsamı altında çalışılması hedeflenmiştir. Bu anlamda firmamızın müşteri odaklı hizmetleriyle sektörde farklılık oluşturması esas alınmıştır. Lojistik hizmetler konusundaki başarı kriterleri Türkiye genelinde yaygın bir alanı kapsama, saat garantili teslimat, Anadolu’nun her bölgesinde mal teslimi, günde 3 kez sevkıyat, bayiinin yanı sıra talebe göre bayiinin müşterisine direkt teslimat hizmeti verilmesi esaslarına dayandırılmıştır.