Ziyaretçi Sayacı

Kurumsal Satış

Sarkon Çevre Ürünleri uluslar arası tüm belediyelerin, resmi kurum ve kuruluşların, fabrika ve atölyelerin, her tipte iş yerlerinin, plazaların, toplu konut ve özel mülklerin, hastane ve polikliniklerin, okul üniversite dershane gibi eğitim kurumlarının, otel ve tatil köyü gibi turizm işletmelerinin ve çöp tasfiye ve temizlik şirketlerinin ihtiyaçları doğrultusunda üretilip ve test edilmiş olup ihtiyaç ve kullanıma % 100 uygunluk gösterir.

Üyelik sistemimiz ile kolayca kurulabilen ticaret bağımız toptan alımlarda uygun fiyat teklifleri ve ödeme çözümleri ile desteklenmektedir. Üye kurum ve kuruluşlara havale, kredi kartı, taksitlendirme ve çek gibi çeşitli ödeme imkanı sunulmaktadır.

Ürünlerin kargolanmasında üyelerimizin anlaşmalı olduğu kargo firmaları varsa onlar ile yoksa uygun fiyatlarla anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile çalışılmakta ve teslimat sürelerimiz sahip olduğumuz 3 ayrı aktarma depolarımız ile minimum sürelerde maximum hızla yapılmaktadır.

Yüksek güvenlikli ve karlı alışveriş olanaklarının yanı sıra satış sonrasında da sağladığı destek ile siz değerli müşterilerimizin tüketici haklarına gerekli saygıyı göstermektedir.

Samimi ve güler yüzlü yaklaşım ile doğru bilgilendirilme, doğru ürün seçimi, makul fiyat politikası, güvenli alışveriş, hızlı teslimat ve satış sonrası destek ile güvenin kolayca oluştuğu adres olan Sarkon Çevre Ürünleri ile tanışmanız dileği ile,

SAYGILARIMIZLA